מצטרפים לאתר ומקבלים ***X*** ימי שימוש בכל הלוחות ללא תשלום! לפרטים לחצו כאן

x
X

בעלי דפדפן ספארי? על מנת ליהנות מהפלטפורמה במלואה ולהשתתף במכרזים אנו ממליצים על דפדפני כרום, פיירפוקס או אקספלורר

מחפשים עבודה? חוזרים לשגרה עם משרה ממשלתית מבוקשת
לחיפוש משרה לחצו כאן
לחצו למכרזים ממשלתיים
מידע ועכשיו החדשות : מערכת עסקאות נדלן באינטרנט!

ועכשיו החדשות : מערכת עסקאות נדלן באינטרנט!

המערכת האינטרנטית החדשה מאפשרת להתעדכן במחירי עסקאות שהתקיימו בפועל ולא על סמך השערות או ספקולציות או לוח מכירה כזה או אחר.

כמו כן, באמצעות המערכת ניתן לקבל גם נתונים על זכויות מקרקעין שונות, וכן לחלקם עפ"י קריטריונים קבועים מראש : מיקום וסוג הנכס המדויק (גוש וחלקה), תאריך המכירה ושווי מוערך המתקבל מתוך מספר אינדיקציות שונות.

בנוסף, המערכת עוזרת לאתר גושי קרקעות בתוך ישובים וגם ההיפך , לאתר ישוב שסביבו גוש נבחר. לדוגמא : אם ברצונכם למצוא באיזה ישוב נמצא גוש נכסים ספציפי, תוכלו להשתמש ביישום העזר שמציעה המערכת.


המערכת חינמית ...בינתיים....

חשוב לדעת כי בשלב זה השימוש במערכת הינו ללא תשלום, אך בעתיד זה עלול להשתנות. רשות המיסים הודיעה כי ברגע שתתווסף למערכת האופציה לקבל נתונים פיזיים של הנכסים הנמכרים, תוטל על המשתמשים אגרה.

אותם נתונים פיזיים יתקבלו מתוך דיווחים שיועברו ע"י הצדדים אשר ביצעו את העסקה בפועל ויופיעו באתר בזמן הקצר ביותר האפשרי. בכל מקרה, נמסר מרשות המיסים, כי המידע המתקבל מהמערכת אינו מהווה אישור רשמי של המנהל לגבי אמינותו.


מחסור בנתונים סטטיסטיים

למרות הרצון הטוב, קיימים גם חסרונות. נכון להיום קיימים גם מספר ליקויים במערכת , כאלו שאמורים להיפתר בקרוב. לדוגמא: בחיפוש - לא ניתן לקבל יותר מ-150 תוצאות, ובשביל לקבל את המידע מחויב המשתמש לבצע חתך נתונים מעמיק יותר - מה שמביא לצמצום אפשרויות. כמו כן, המערכת לא מאפשרת לקבל נתונים סטטיסטיים הכוללים מגמות , ממוצע מחירים, חציונים, אחוזי עליה וירידה במחירים וכו'.


השורה התחתונה: יש עוד מה להשתפר

לסיכום, המערכת ,בשלב הנוכחי , מהווה בעיקר אינדיקציה מצוינת להתמצאות בשוק הנדל"ן, אפשרות לקבל מידע אמין ועדכון לגבי המחירים בשוק . יחד עם זאת, עדיין נשארה עדיין דרך ארוכה עד להפיכת המערכת לידידותית ויעילה.

X

תודה על שליחת הבקשה, נחזור אליך בהקדם.

x המבצע מסתיים בעוד
שעות!
23 ימים

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו ***X*** ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X
המבצע לעוד שעות!

מצטרפים היום ונהנים מ-***X*** ימי שימוש חינם בלוח הנדל"ן והרכב

התחל 23 ימי ניסיון או התחבר/י