מצטרפים לאתר ומקבלים ***X*** ימי שימוש בכל הלוחות ללא תשלום! לפרטים לחצו כאן

x
X

בעלי דפדפן ספארי? על מנת ליהנות מהפלטפורמה במלואה ולהשתתף במכרזים אנו ממליצים על דפדפני כרום, פיירפוקס או אקספלורר

מחפשים עבודה? חוזרים לשגרה עם משרה ממשלתית מבוקשת
לחיפוש משרה לחצו כאן
לחצו למכרזים ממשלתיים
מידע מכרזי רכב משטרה

מכרזי רכב משטרה

משטרת ישראל משתמשת באלפי ניידות בפריסה ארצית, הניידות עוברות מאות קילומטרים ביום מפני שהן מועברות ממשמרת למשמרת, מצב היוצר בלאי מהיר יותר וצורך בניידות חדשות. עד לפני כמה שנים המשטרה הייתה מבצעת מכרזי רכב בעיקר לסוחרים אשר היו רוכשים את הניידות המשומשות למטרות חלפים, והכסף שהתקבל היה משמש לקניית ניידות חדשות.

כאשר הבינו במשטרה את הפוטנציאל הכלכלי העצום הטמון בביצוע מכרזי רכב הנושא התחיל לצבור תאוצה וכיום מוצעים במכרז גם כלי רכב חדשים יותר ואם פעם היו אלה הסוחרים שמילאו את מגרש האחסון, כיום מגיעים גם אנשים פרטיים ליהנות מהזדמנות לרכוש רכב עד 60% מתחת למחיר השוק.

מעבר לניידות אשר מוצעות למכירה מוצעים גם כלי רכב מחולטים, כלומר מעוקלים, כלי רכב אשר הוחרמו מסיבות שונות, כמו אי תשלום חוב, שימוש ברכב למטרות פשיעה ועוד, מה שמגדיל עוד יותר את היצע כלי הרכב. את כלי הרכב המוצעים למכירה ניתן לראות במגרשי האחסנה השונים המפורסמים יחד עם כל פרטי המכרז (בית דגן, נעמן וכו') בעיתונים ואתרי אינטרנט.

יש לשים לב כי הרכבים המשטרתיים המוצעים למכירה כוללים היסטורית טיפולים וטופס בדיקה ממכון רישוי לעומת רכבים מחולטים אשר נמכרים ללא מידע המעיד על מצבם.

  • כונס אונליין
X

תודה על שליחת הבקשה, נחזור אליך בהקדם.

x המבצע לזמן מוגבל!
!
25 ימים

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו ***X*** ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים היום ונהנים מ-***X*** ימי שימוש חינם בלוח הנדל"ן והרכב

התחל 25 ימי ניסיון או התחבר/י