מצטרפים לאתר ומקבלים ***X*** ימי שימוש בכל הלוחות ללא תשלום! לפרטים לחצו כאן

x
X

בעלי דפדפן ספארי? על מנת ליהנות מהפלטפורמה במלואה ולהשתתף במכרזים אנו ממליצים על דפדפני כרום, פיירפוקס או אקספלורר

מחפשים עבודה? חוזרים לשגרה עם משרה ממשלתית מבוקשת
לחיפוש משרה לחצו כאן
לחצו למכרזים ממשלתיים
מידע מצבו של שוק המכוניות המשומשות – האם זוהי בועה נוספת?

מצבו של שוק המכוניות המשומשות – האם זוהי בועה נוספת?

שוק המכוניות המשומשות – עד כמה משפיע על מכירת הרכבים החדשים
אנו יכולים לראות כבר עכשיו ירידה משמעותית גם במחירי המכוניות החדשות. ירידה במחירים אלה מתקיימת במקביל למכירתן של המכוניות המשומשות ב"מחירי ריצפה" וזאת בכמות גבוהה במיוחד בתקופה האחרונה. ההיצע הכול כך רב של המכוניות המשומשות ומכירתן בקלות רבה כל כך, מביאים לכדי הנחות והטבות רבות, המוצעות על ידי יבואני הרכב על מנת למשוך לקוחות רבים ולהביאם לכדי רכישת רכבים חדשים. בנוסף, העובדה כי ישנם מקורות מימון רבים ותנאים מצוינים, המוצעים במסגרתם, מאפשרת רכישת רכבים חדשים בקלות רבה יותר, בהשוואה לשנים קודמות. אלה, המעוניינים לרכוש רכב חדש, יכולים להיעזר בהלוואות גישור, הלוואות רכב, פריסה נוחה לתשלומים ותנאי אשראי מצוינים. במקביל, מבקשים להיפטר מרכבם החדש, מה שמוביל להיצע גבוה יותר ולהצטברותן של מכוניות משומשות רבות, המוצעות למכירה.


לרכוש ולמכור – מהו הזמן הטוב ביותר לעשות זאת
על פי לוי יצחק, בעל מותג מחירון הרכב הידוע של המכוניות המשומשות, שוק הרכבים המשומשים מוצף בכמות גבוהה במיוחד של רכבי יד שנייה, בני שלוש עד ארבע שנים. בראיון מולו, שנעשה במסגרת הערוץ ה – 2 ב"תוכנית חיסכון", טען לוי יצחק כי מוכרי הרכבים מודעים לבעיה שנוצרה וניתן לראות כי רבים ממתינים בטרם מוכרים את רכבם. המתנה זו צפויה להביא לכדי עליית מחירי הרכבים המשומשים ולמצב מאוזן ונכון יותר בשוק זה. ולכן, אם אתם מתלבטים מהו הזמן הטוב ביותר לרכוש רכב משומש או למכור אותו, הרי שאם אתם מעוניינים לרכוש, מומלץ לכם לעשות זאת כבר עכשיו, בטרם יעלו המחירים. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים למכור, המתינו כמה חודשים, עד להתייצבותו של השוק ולירידה בהיצע ואז תוכלו ליהנות ממכירה משתלמת יותר.


אילו מכוניות מבוקשות במיוחד
בהיותו מושפע מאופנות, מטרנדים עולמיים, ואף גם מחוות דעת של בני משפחה, חברים ואף מומחים בתחום הרכבים הכותבים את דעתם במגזיני הרכב השונים, כולל שוק המכוניות המשומשות בטבלת הביקוש שלו, את המאזדה, היונדאי, הטויוטה והמיצובישי לאנסר, שנחשבות בין המכוניות המבוקשות ביותר, הנמצאות בראש ההטבלה. מעבר לכך, גם פסטיבלי המכירות הגדולים, ההצעות המשתלמות שמציעים יבואני הרכב, אפשרויות המימון וכדומה, הניתנים לכל אלה המבקשים לרכוש רכבים מדגמים ספציפיים, הופכים את הדגמים המובילים למבוקשים אף עוד יותר בקרב רבים.


האם צפויים שינויים בעתיד
אם נתייחס מעט לשנים קודמות, כמו למשל, לשנת 2008, נוכל להצליח ולחזות את עתיד שוק המכוניות המשומשות. בנוסף, בהיותו מבוסס על שוק המכוניות החדשות, שנרכשו לפני מספר שנים, נחשב שוק זה כצפוי במיוחד. ולכן, הבועה צפויה להתפוצץ. ניתן לנחש כי בתוך מספר חודשים, היצע המכוניות המשומשות, בנות שלוש עד ארבע שנים, ירד באופן משמעותי, ומחיריהן יעלו בהתאם.

X

תודה על שליחת הבקשה, נחזור אליך בהקדם.

x המבצע לזמן מוגבל!
!
25 ימים

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו ***X*** ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים היום ונהנים מ-***X*** ימי שימוש חינם בלוח הנדל"ן והרכב

התחל 25 ימי ניסיון או התחבר/י