מצטרפים לאתר ומקבלים ***X*** ימי שימוש בכל הלוחות ללא תשלום! לפרטים לחצו כאן

x
לחצו למכרזים ממשלתיים
מידע הטיפים לרכישה מוצלחת ביריד דירות

הטיפים לרכישה מוצלחת ביריד דירות

האם הירידים מציעים מתנות חינם?

אכן, הפיתוי הקיים בכל יריד דירות הוא עצום, וכך גם השיווק המאסיבי המושקע להצלחת היריד, אבל בשוק הנדל"ן קשה למצוא מתנות בחינם . חשוב מאוד לזכור, ירידי הדירות ,שמשווקות לנו חברות הבנייה, מציעים דירות בפרויקטים שנמצאים בשלבי התכנון בלבד, ואף כאלו שטרם התקבלו לגביהם כל האישורים הנדרשים, כך שהצלחת הפרויקט המוצע אינה ודאית, וכמוהו גם תאריך סיום הפרויקט אינו ודאי.

ברור שחברות הבנייה מעולם מתכוונות לשפר את מצבם הכלכלי של הרוכשים הפוטנציאלים, האינטרס העיקרי בקיום הירידים הוא הדדי. חברות הבנייה מצליחות לגייס הון ראשוני עבור מימון הפרויקט, בעלות נמוכה ובקלות יחסית, וזאת בזכות גביית כספים שונים כגון סכומי התחייבות התחלתיים מירידים אלו. למעשה, חברות הבנייה מוותרות על האפשרות להרוויח סכומים נוספים על אותן דירות בשלבים מאוחרים יותר, אך הן מקבלות תזרים מזומנים מיידי, ובכך נחסך מהן ליטול הלוואות מהבנקים ותשלום ריבית וכן הן חוסכות מעצמן הוצאות נלוות של מימון צוות מכירות ושיווק עבור יחידות הדיור הללו

איך ניתן להגיע להיערך ליריד דירות ?

הפוטנציאל הגדול ברכישת יחידת דיור ביריד אינו פוטר את הרוכשים מביצוע תחקיר מעמיק, ככל הניתן, על הפרויקטים המוצעים ביריד. להלן מספר שאלות שיש להתייחס אליהן לפני ההגעהה ליריד:

• חשוב לבצע תחקיר שיבהיר לנו את מצבו של הנכס ואת רמת המחירים בסביבה שבה הוא מוקם. מומלץ לברר מחירים של פרויקטים אחרים באזור. ביצוע ההשוואה בין המחירים המוצעים חייב להיות מעמיק ומתייחס לנתונים כגון גודל הדירה, המפרט הטכני וכו'.

• חשוב לבדוק מיהי החברה הקבלנית או היזם, אילו פרויקטים הם תכננו בעבר, ומהו שיעור המימון הבנקאי לפרויקט.

• חשוב לברר האם התקבלו כבר היתרי הבנייה עבור הפרויקט, ובמידה ולא, יש לבדוק מתי צפויים להתקבל. כמו כן, יש לבדוק שתכנית הבניה קיימת, וקיבלה את האישורים הדרושים. כל המרכיבים הללו במידה וחסרים או לא הושלמו ,עשויים לעכב באופן דרמטי את תאריך סיום הפרויקט, וכך גם להשפיע על מחיר הדירות.

• מהם תנאי החוזה? מומלץ להתייעץ עם עורך דין או איש מקצוע אחר , לבדיקה מעמיקה של החוזה. במרבית המקרים ניתן לבטל את החוזה לאחר מספר ימים תוך תשלום דמי ביטול של אלפי שקלים בודדים.

• מכיוון שמצבו התכנוני של הנכס לא תמיד ברור, חשוב מאוד לבדוק מה קורה במידה והחברה לא עומדת ביעדים או כלל לא מצליחה "להרים" את הפרויקט.

• דירת 3, 4 או 5 חדרים? יש עלינו לעשות לבד את החישובים הפרטיים של גודל הדירה שמציעים לנו, אולם גם לאחר שהחלטנו על גודל הדירה, חשוב שלא להתפתות מהמחיר לחדר שמוצע, ומומלץ לבדוק את הגודל היחסי של הדירה והחדרים השונים.

•יש לקחת בחשבון , הדירות שמוצעות בפרויקט לא תמיד מכילות מפרט טכני מלא שיתאים לנו , דבר שעשוי להביא להוצאות נוספות בנוסף לרכישה.

X

תודה על שליחת הבקשה, נחזור אליך בהקדם.

x המבצע לזמן מוגבל!
!
25 ימים

עדיין אין לכם חשבון?

הירשמו היום וקבלו ***X*** ימי שימוש באתר חינם וללא התחייבות!

X

מצטרפים היום ונהנים מ-***X*** ימי שימוש חינם בלוח הנדל"ן והרכב

התחל 25 ימי ניסיון או התחבר/י